Informacje dla studentów wyjeżdżających na Erasmusa

Kwoty stypendiów dla wyjeżdżających na studia (SMS) oraz na praktyki (SMP) różnią się w zależności od kraju oraz długości pobytu.  Stypendium programu Erasmus może być wypłacone po spełnieniu poniższych warunków:

1) Podpisanie umowy Erasmus

Jesteście Państwo zobowiązani do podpisania Umowy z Uczelnią, na mocy której zostanie wypłacone stypendium Erasmus.

Stypendium będzie wypłacone na konto podane przez studenta, po podpisaniu umowy przez obie strony (studenta i Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia).

2) Podanie numerów kont bankowych

Przed wyjazdem na stypendium lub praktyki prosimy o wypełnienie Formularza danych kont bankowych.

Dane zawarte w formularzu są konieczne do przekazania stypendium: dane osobowe, nazwa banku, numery osobistych kont - walutowego i/lub złotówkowego w systemie IBAN, nr SWIFT lub BIC banku.

Konta walutowe mogą być kontami zagranicznymi.