DODATKOWA REKRUTACJA - STUDIA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS 2013/2014

Ogłaszamy dodatkową rekrutację dla studentów chętnych do udziału w Programie Erasmus

w roku akademickim 2013/2014.

Termin zgłaszania dokumentów aplikacyjnych:  do 22 LUTEGO 2013

Zasady aplikacji:

Zainteresowani studenci proszeni są o złożenie kwestionariusza zgłoszeniowego (pobierz w formacie RTF) na stypendium zagraniczne do Działu Współpracy z Zagranicą - Rektorat WUM, pokój 619.

Przed złożeniem kwestionariusza (w 2 egzeplarzach - oryginał oraz kopia) należy udać się do swojego Dziekanatu i uzyskać potwierdzenie zgodności wyliczonej średniej na 1 stronie kwestionariusza (pieczątka i podpis pracownika Dziekanatu). Do kwestionariusza należy dołączyć potwierdzenie udziału w kole naukowym oraz potwierdzenie znajomości jęz. obcego.

Lista dostępnych miejsc wyjazdu na studia

Jednocześnie informujemy, że dodatkowa rekrutacja dotyczy tylko wyjazdów na studia. Rekrutacja do Programu Praktyki Erasmus została już zakończona.

ZAPRASZAMY!