Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w Programie ERASMUS+ 2018/19 (STUDIA I PRAKTYKI)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów oraz słuchaczy studiów doktoranckich na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów na studia i praktyki w ramach Programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/2019.

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z ofertą uczelni partnerskich, uzyskania informacji na temat rekrutacji oraz otrzymania odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji programu.

Termin spotkania: 1 grudnia 2017r., godz. 14.00-16.00 w sali nr 8 w Centrum Biblioteczno-Informatycznym WUM