Dział Współpracy z Zagranicą - Aktualności

Subskrybuj zawartość  Add to Google do czego służą te przyciski? czytaj na stronie Działu Informatyki

Wstrzymane wyjazdy na Praktyki zagraniczne Erasmus+ do 30.09.2020r.

Ważne informacje dla studentów i doktorantów planujących Praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ przed 30 września 2020r.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nr 43/2020 z dn. 9 marca br. (z późniejszymi aktualizacjami)  wstrzymuje się zagraniczne wyjazdy studentów, doktorantów i pracowników WUM do 30 września br.

DODATKOWA REKRUTACJA - STUDIA I PRAKTYKI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2020/2021

W związku z wolnymi miejscami do niektórych uczelni partnerskich ogłaszamy dodatkową rekrutację dla studentów chętnych do udziału w Programie Erasmus+ STUDIA oraz PRAKTYKI w roku akademickim 2020/2021.

Termin zgłaszania dokumentów aplikacyjnych: 20-30.04.2020 wyłącznie drogą mailową

Zasady aplikacji:

Zalecenia dla osób przebywających na 14-dniowej kwarantannie

Szanowni Państwo,
W związku z zagrożeniem epidemicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa w okresie od 15 marca br. do 24 marca br. osoby przyjeżdżające do Polski zostają objęte obowiązkową kwarantanną. Na granicy otrzymacie Państwo ulotkę informacyjną jak się zachować."

WYNIKI REKRUTACJI ERASMUS+ 2020/21

WYNIKI REKRUTACJI ERASMUS+ 2020/21 STUDIA i PRAKTYKI

DRODZY STUDENCI,

wyniki rekrutacji do Programu Erasmus+ Studia i Praktyki zostaną ogłoszone 19 marca br.

Ze wględu na sytuację epidemiologiczną zdecydowaliśmy o przekazaniu decyzji Komisji Rekrutacyjnej o przyznaniu stypendium indywidualnie każdemu studentowi, który brał udział w procesie kwalifikacyjnym wyłącznie drogą mailową.

Call for applications - Visegrad Scholarship Program

Visegrad scholarships support Bachelor, Master and post-Master students and researchers in all disciplines and in any language for up to four semesters at more than 190 higher education institutions across Central and Eastern Europe.

The International Visegrad Fund is now offering Bachelor´s, Master’s and Post-Master’s scholarships to citizens of the Visegrad G

Spotkanie informacyjne - rekrutacja do Programu ERASMUS+ 2020/21 (STUDIA I PRAKTYKI)

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w Programie ERASMUS+ 2020/21 (STUDIA I PRAKTYKI)

Serdecznie zapraszamy studentów oraz słuchaczy studiów doktoranckich na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów na studia i praktyki w ramach Programu ERASMUS+ w roku akademickim 2020/2021.

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z ofertą uczelni partnerskich, uzyskania informacji na temat rekrutacji oraz otrzymania odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji programu.

Nabór na praktyki w Japonii i Peru

Trwa rekrutacja na praktyki w ramach umów o współpracy z zagranicznymi uczelniami partnerskimi:

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH NA WYJAZD DO UCZELNI PARTNERSKICH W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH DOTYCZĄCA TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW NA WYJAZD DO UCZELNI PARTNERSKICH W ROKU AKAD. 2019/2020 - w ramach programu ERASMUS +

DODATKOWA REKRUTACJA - STUDIA I PRAKTYKI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2020/2021

Zasady aplikacji:

Wyniki rekrutacji do Programu Erasmus+ Studia i Praktyki - 29 marca 2019r.

W dniu 29 marca br. zostaną ogłoszone wyniki naboru studentów i doktorantów do Programu Erasmus+ Studia i Praktyki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z listami w Dziale Współpracy z Zagranicą - pok. 619 w budynku Rektoratu.