DODATKOWA REKRUTACJA - STUDIA W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ 2023/2024

31.03.2023
Zapraszamy do udziału w dodatkowej rekrutacji do Programu Erasmus+ Studia w roku akad. 2023/24 (wolne miejsca)

Zapraszamy do udziału w dodatkowej rekrutacji dla studentów
do Programu Erasmus+ STUDIA w roku akademickim 2023/2024

PRZEWODNIK PO PROGRAMIE - Jak aplikować na studia i praktyki

Lista dostępnych miejsc wyjazdu na STUDIA

Termin zgłaszania dokumentów aplikacyjnych: 3 - 15 kwietnia 2023r. wyłącznie drogą elektroniczną

KWESTIONARIUSZ ONLINE - STUDIA  (język polski)

ONLINE QUESTIONNAIRE - STUDY (in English)

Zasady aplikacji:

Zainteresowani studenci i doktoranci proszeni są o wypełnienie odpowiedniego KWESTIONARIUSZA ONLINE oraz przesłanie poniższych załączników e-mailem:

1. Obowiązkowe zaświadczenie o znajomości języka/języków obcych wymaganych w instytucji zagranicznej
  2. Dodatkowe zaświadczenia, które będą rozpatrywane podczas przyznawania punktacji:
  • publikacje
  • granty badawcze
  • udział w konferencjach naukowych
  • aktywne uczestnictwo w kole naukowym

na adresy: joanna.godlewska@wum.edu.pl lub joanna.lubecka@wum.edu.pl

Kwestionariusze bez dostarczonych załączników nie będą rozpatrywane.

Uwaga: nie wymagamy dołączania poświadczenia średniej ocen z Dziekanatu. Dział Współpracy z Zagranicą w porozumieniu z poszczególnymi Wydziałami zweryfikuje średnie ocen aplikujących studentów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!