REKRUTACJA DO PROGRAMU ERASMUS+ PRAKTYKI 2021/2022

Ogłaszamy rekrutację dla studentów chętnych do udziału w Programie Erasmus+ PRAKTYKI w roku akademickim 2021/2022.

Termin zgłaszania dokumentów aplikacyjnych: 14 grudnia 2020 - 15 stycznia 2021 wyłącznie drogą mailową

Zasady aplikacji:

Zainteresowani studenci i doktoranci proszeni są o wysłanie skanu wypełnionego i podpisanego kwestionariusza na stypendium zagraniczne na adres mailowy: marta.molek@wum.edu.pl

KWESTIONARIUSZ PRAKTYKI

Do skanu kwestionariusza należy dołączyć elektroniczne potwierdzenie udziału w kole naukowym (dotyczy studentów) i potwierdzenie znajomości jęz. obcego oraz list intencyjny z instytucji zagranicznej (np. w formie przesłanej korespondencji mailowej z instytucji zagranicznej). Załączniki mogą być przygotowane w formie skanu, potwierdzenia mailowego od opiekuna koła, lektora, lekarza przyjmującego na praktyki, wyniku testu językowego online etc.

Uwaga: nie wymagamy dołączania poświadczenia średniej ocen z Dziekanatu. Dział Współpracy z Zagranicą w porozumieniu z poszczególnymi Wydziałami zweryfikuje średnie ocen aplikujących studentów.

PREZENTACJA - JAK APLIKOWAĆ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!