DODATKOWA REKRUTACJA - STUDIA i PRAKTYKI W RAMACH PROGRAMU ERASMUS 2014/2015

W związku z podpisaniem nowych umów bilateralnych z uczelniami europejskimi ogłaszamy dodatkową rekrutację dla studentów chętnych do udziału w Programie Erasmus w roku akademickim 2014/2015.

Termin zgłaszania dokumentów aplikacyjnych:  od 10 do 20 LUTEGO 2014

Zasady aplikacji:

Zainteresowani studenci proszeni są o złożenie kwestionariusza zgłoszeniowego (pobierz w formacie RTF) na stypendium zagraniczne do Działu Współpracy z Zagranicą - Rektorat WUM, pokój 619.

Przed złożeniem kwestionariusza (w 2 egzeplarzach - oryginał oraz kopia) należy udać się do swojego Dziekanatu i uzyskać potwierdzenie zgodności wyliczonej średniej na 1 stronie kwestionariusza (pieczątka i podpis pracownika Dziekanatu). Do kwestionariusza należy dołączyć potwierdzenie udziału w kole naukowym oraz potwierdzenie znajomości jęz. obcego.

Lista dostępnych miejsc wyjazdu na studia

ZAPRASZAMY!