Jesteś tutaj

Kontakt

Kierownik Działu: mgr Lidia Przepióra-Dziewulska
ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 503
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 219
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: lidia.przepiora@wum.edu.pl

Zastępca Kierownika Działu:  mgr inż. Hanna Wojtasik (studenci przyjeżdżający ERASMUS, CEEPUS, freemover)
ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 508
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 370
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: hanna.wojtasik@wum.edu.pl

mgr Katarzyna Szałapska-Kręcioch (studenci przyjeżdżający ERASMUS, CEEPUS, freemover)

ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 508
02-091 Warszawa
tel. (22) 57 20 348
faks. (22) 57 20 455
e-mail: katarzyna.szalapska@wum.edu.pl 

mgr Marta Molek (studenci wyjeżdżający ERASMUS)
ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 510

02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 360
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: marta.molek@wum.edu.pl 

dr Michał Wojtaszek (studenci wyjeżdżający ERASMUS)

ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 510

tel.: 22 57 20 312

faks: 22 57 20 455

email: michal.wojtaszek@wum.edu.pl

Genowefa Nobis (delegacje pracowników)

ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 511
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 310
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: genowefa.nobis@wum.edu.pl 

mgr Dorota Niewczas (wyjazdy pracowników dydaktycznych ERASMUS)

ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 511
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 379
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: dorota.niewczas@wum.edu.pl

mgr Katarzyna Janik 

ul. Żwirki i Wigury 61, pok. 511
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 348
faks: (0-22) 57 20 455

email: katarzyna.janik@wum.edu.pl

mgr Agnieszka Wroczyńska-Gulik (aktualnie na urlopie macierzyńskim)

ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa
tel.: (0-22) 57 20 312
faks: (0-22) 57 20 455
e-mail: agnieszka.wroczynska-gulik@wum.edu.pl

Godziny pracy biura ERASMUS dla studentów:

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00-12.00 oraz 13.00-15.00
Piątek - BIURO NIECZYNNE